Головна Історія

ІСТОРІЯ

На шпальтах цієї сторінки майже не можливо висвітлити всю багаторічну історію нашого підприємства, яка почалася ще у 1964 році, коли рішенням Міністерства енергетики та електрифікації УРСР було створено трест «Сільелектроконструкція» до складу якого увійшли 22 заводи, з них 18 заводів залізобетонних виробів, 2 лісопросочувальних та 2 електромеханічних заводи.

Основою зростання економіки Радянського союзу було підвищення темпів розвитку енергетичної галузі. В 60-х роках почали масово проводити реструктирізацію електроенергетичного господарства, яке на той час було майже хаотично розміщено по ланках впливу і підпорядкованості. Швидкими темпами йшло об'єднання виробничих баз мехколон та на їх основі організовувались заводи по виготовленню залізобетонних та дерев'яних опор, металоконструкцій і приставок для сільських ліній електропередачі.

В 70-х роках прискорення науково-технічного прогресу потребувало підвищення ефективності роботи створених заводів, тому ставку було зроблено на їх розбудову та технічне оснащення. За короткий проміжок часу, керівництво тресту забезпечило зведення нових сучасних цехів, бетонних вузлів, робочих площадок та залучило молодих, перспективних спеціалістів – майстрів, інженерів, технологів, економістів.

З розвитком автоматизації у 80-х роках, процеси виробництва продукції стали більш досконалими, з'явились нові горизонти щодо збільшення обсягів випускаємої продукції, підвищення її якості і надійності, полегшення праці працівників, а головне – розширення номенклатури виробів.

90-ті роки – важкий і не простий час для електроенергетичних підприємств, коли весь енергетичний комплекс потерпав від змін – реформи, реструктирізації, зміни форм власності, розмежування територій збуту продукції у зв'язку з виникненням кордонів між республіками і, як результат - скорочення обсягів робіт. Але ці роки дали дуже сильний і важливий поштовх для виношування самих сміливих і розумних рішень: виконання великої кількості досліджень, що дали б змогу розробити і впровадити багато нових високоефективних залізобетонних конструкцій, проведення робіт по вдосконаленню існуючих виробів, підвищення ефективності виробництва за рахунок модернізації технологічного процесу виготовлення методом включення до систем автоматизації нових сучасних ПЕОМ, збільшення техніко-економічних показників – реалізація цих завдань почала втілюватись у життя вже на початку ХХІ століття.

Історична довідка

1 2 3 4
5 6 7 8
9 10

До Вашої уваги пропонуємо подивитись фільм про розвиток тресту «Сільелектроконструкція»